SZKOLENIA

Szkolenie w CMC Poland sp. z o.o. 16 wrzesień 2016r.

Szkolenie w CMC Poland sp. z o.o. 16 wrzesień 2016r. Zorganizowane w dniu 16 września 2016r., przez nasz Związek w porozumieniu z CMC Poland sp. z o.o., oraz Scraptrader.pl sp. z o.o. szkolenie z cyklu "Akademia Praktyka w Recyklingu Pojazdów", dla Członków Związku, dostawców i potencjalnych dostawców surowca dla huty w Zawierciu, było cennym doświadczeniem dla wszystkich uczestników.

Poza wiedzą teoretyczną, którą mogliśmy uzyskać w panelu przygotowanym przez przedstawicieli firmy CMC, znaczenie miała także część praktyczna w której każdy z nas miał możliwość spotkać się z wszystkim o czym mówiono wcześniej, w praktyce. Ogrom przedsięwzięcia jakim jest funkcjonowanie huty, technologa produkcji stali, począwszy od jej przyjęcia, poprzez strzępienie a na koniec wytop, był najlepszą okazją do zrozumienia problematyki branży. Uzupełnieniem szkolenia był dodatkowy panel teoretyczny przygotowany specjalnie dla uczestników przez Pana dr hab. inż. Andrzeja Wojciechowskiego, prof. IMP, w ramach współpracy Związku z Klastrem Gospodarki Odpadowej i Recyklingu, dotyczący kierunków rozwoju w branży recyklingu pojazdów.

Szkolenie było także okazją do spotkania się recyklerów z różnych części kraju, wymiany poglądów i doświadczeń, jak również stworzyło okazję do oderwania się od codziennych trudów prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Mamy nadzieję, że także w przyszłości, organizowane przez nas spotkania będą cieszyć się podobnym zainteresowaniem, co jednocześnie świadczy o potrzebie tego typu spotkań. Liczymy, że włączycie się Państwo w inne działania, które pomogą nam wszystkim w prowadzeniu własnej firmy, do czego serdecznie zachęcamy.


Zarząd RP-ZP
 

Szanowni Państwo!

Recyklerzy Polscy - Związek Pracodawców, w porozumieniu z CMC Poland sp. z o.o. w Zawierciu, zaprasza na szkolenie z cyklu "Akademia Praktyka w Recyklingu Pojazdów, skierowane dla Członków Związku, Właścicieli Stacji Demontażu Pojazdów, Dostawców CMC Poland sp. z o.o., oraz potencjalnych dostawców CMC Poland sp. z o.o. Szkolenie odbędzie się w Zawierciu na terenie huty CMC w dniu 16 września 2016r., Program szkolenia wraz z formularzem zgłoszeniowym, znajduje się poniżej.

 

PROGRAM SZKOLENIA FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Tematyka szkolenia:

1. Najnowsze trendy w odzysku surowców pochodzących z pojazdów wycofanych z eksploatacji.
2. Deklaracje i możliwości sprzedaży.
3. Prawidłowa klasyfikacja złomu, rodzaje złomu i różnice w cenach.
4. Możliwości i warunki dostaw.

5. Materiały niepożądane w złomie.
6. Podsumowanie - panel dyskusyjny


Dzięki uprzejmości Zarządu CMC Polska sp. z o.o., oddział w Zawierciu - dodatkowym atutem szkolenia, będzie możliwość wejścia na teren huty, poznania cyklu pracy strzępiarki oraz całego zakładu.

Na zakończenie, uczestnicy szkolenia zaproszeni będą na uroczysty obiad, w pobliskiej restauracji.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu, wraz z obiadem dla Członków Związku Pracodawców - Recyklerzy Polscy jest BEZPŁATNY (pierwsza osoba)! Dodatkowi uczestnicy, oraz osoby (firmy) nie będące Członkami Związku - koszt uczestnictwa to tylko 100 PLN netto! Ze względów organizacyjnych, wymagane jest obuwie z grubą podeszwą, oraz spodnie. Szczegółowy program wraz z adresem zbiórki uczestników, znajduje się poniżej.

Zapraszamy do udziału! Ilość miejsc ograniczona!
Zarząd Związku Pracodawców - Recyklerzy Polscy